Awarie instalacji elektrycznych niskiego napięcia-Kraków i okolice.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu popartemu uprawnieniami oraz certyfikatami świadczymy usługi usuwania awarii elektrycznych i konserwacji instalacji elektrycznych niskiego napięcia na terenie Krakowa i okolic. Firma ELPOL swoje usługi kieruje zarówno dla osób prywatnych, firm i instytucji.

  • Każda awaria instalacji elektrycznej jest inna ale dzięki dużemu doświadczeniu, koszty jej usunięcia możemy orientacyjnie określić przy przyjęciu  zgłoszenia awarii elektrycznej, a po szczegółowym zapoznaniu się z problemem na obiekcie, złożymy Państwu ofertę cenową i po akceptacji przystąpimy do niezwłocznego jej usunięcia.

Na wykonane prace udzielamy do 24 miesięcy gwarancji przy utrzymaniu konkurencyjnych cen.
 

W razie awarii instalacji elektrycznej zgłoszenia telefoniczne  przyjmujemy 7 dni w tygodniu w  godz. 8-18  tel. 600 213 690
 

  • Naprawiamy i wykonujemy modernizacje instalacji elektrycznych i  rozdzielnic elektrycznych.  Wymieniamy przestarzałe i zużyte gniazda bezpiecznikowe, zastępując je nowymi bezpiecznikami automatycznymi, wykonujemy przeglądy i pomiary instalacji elektrycznych.

Naprawiamy i montujemy lampy, żyrandole i kinkiety. Wymieniamy bezpieczniki, gniazdka, świetlówki i żarówki. Naprawiamy przewiercone obwody instalacji elektrycznych Kraków. W ramach awarii elektrycznej wykonujemy podłączanie kuchni elektrycznej lub indukcyjnej potwierdzając to wpisem w kartę gwarancyjną. Montujemy i naprawiamy domofony, wideodomofony. Usuwamy awarie elektryczne kasetonów reklamowych, wykonujemy podświetlanie reklam, instalujemy nowoczesne ledowe oświetlenia dekoracyjne.

  • Usuwamy awarie elektryczne lamp oświetlenia ulicznego, parkingów, parków i awarii oświetlenia  posesji prywatnych.  Naprawiamy także przestarzałe oświetlenia halogenowe, wewnętrzne i zewnętrzne zastępując je nowoczesnymi, energooszczędnymi i sprawdzonymi źródłami światła LED. 

Awarie prądu-awarie instalacji elektrycznej najczęściej powstają na skutek:

  • naturalnego zużycia,
  • niewłaściwie i niedbale wykonanej instalacji elektrycznej,
  • braku wykonywania okresowych przeglądów i pomiarów instalacji elektrycznych oraz tablic elektrycznych, dlatego… 

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą i zachęcamy do wykonywania przeglądów instalacji elektrycznych oraz rozdzielnic elektrycznych, co w znacznym stopniu eliminuje prawdopodobieństwo pojawienia się usterek i awarii elektrycznych.

kontakt:


Piotr Patecki

e-mail: biuro@patecki.eu

tel: +48 600 213 690

© Copyright 2024 ELPOL Wszelkie prawa zatrzeżone